Вы должны установить, или обновить Flash Player, чтоб просматривать этот сайт.
Установить Flash Player
 РАДИОЛОГИЧЕСКИЙ ПОРТАЛ
  радиология человека и животных

  to do to see and to describe
Жовчовидільна система
Схематичне зображення будови Фатерового соскаМеханічна жовтяницяКлініка механічної жовтяниціІнструментальна діагностика механічної жовтяниці Лікування механічної жовтяниціХоледохолітіазСпособи лікування холедохолітіазуПерспективи діагностики і лікування холедохолітіазуЕРХПГПаліативне ендоскопічне лікування злоякісних пухлин жовчних протоківДіагностична РХПГ-- Діагностична РХПГ: показання для проведення-- Діагностична РХПГ: обладнання-- Діагностична РХПГ: підготовка пацієнта-- Діагностична ЕРХПГ: техніка виконання процедури--- Канюляція-- Діагностична ЕРХПГ: введення контрасту і виконання знімків-- Діагностична ЕРХПГ: секрети успіху-- Діагностична ЕРХПГ та попередня папілотомія-- Діагностична ЕРХПГ: ускладнення-- Діагностична ЕРПГ: як понизити вірогідність розвитку ускладненьДіагностична ЕРПГ: Основні показанняЕРХПГ і первинний склерозуючий холангіт ВИСНОВОКЛІТЕРАТУРА використана та рекомендована


Автор:Стовба В.Г.
м. Полтава Україна
Рентгенологічні дослідження » Органи черевної порожнини » Жовчовидільна система

Всего голосов:
   

Діагностична ЕРХПГ:  секрети успіху
     Якщо ендоскопіст має достатньо великий досвід, частка успішно виконаних ретроградних холангіографій складає 85-90 %. В більшості випадків адекватне контрастування і/або катетеризація жовчних протоків забезпечується при використанні стандартних катетерів, але в складних ситуаціях доцільно застосовувати спеціальні катетери і пристосування. Стандартні катетери з дротяними провідниками, покритими спеціальною оболонкою, як би ковзають усередині жовчних проток, що полегшує виконання катетеризації. Введення контрастних речовин через ці катетери з провідниками можливо, але не завжди зручно. В даний час розроблені і з успіхом використовуються катетери з окремими каналами для провідника і для введення контрастних речовин, але|та| недоліками цих катетерів є їх більший діаметр і жорсткість. Дані недоліки обумовлюють певні труднощі в роботі асистентів, які намагаються провести ці катетери через інструментальний канал ендоскопа, що має невеликий діаметр. Ефективною методикою є використання однопросвітного катетера з дротяним провідником для виконання вільної катетеризації протоки, подальшого видалення провідника і вільного введення контрастної речовини. Асистент може для введення контрастної речовини використовувати шприц, за допомогою якого також аспірується повітря з катетера до введення контрастної речовини; ця маніпуляція зменшує ризик попадання в жовчні протоки бульбашок повітря.
     Деякі катетери, що випускаються промисловістю, мають наконечник, що звужується, невеликий діаметр і жорсткість, порівнянну з жорсткістю стандартних катетерів. Цими сучасними катетерами зручно маніпулювати, вони легко вводяться в протоки. Багато з цих катетерів не можна застосовувати у поєднанні із стандартними 0,035 дюймовими (0,9 мм) провідниками. Проте такі катетери мають і свої недоліки. Раніше, якщо після катетеризації жовчних проток і виконання холангіографій з'ясовувалося, що пацієнтові необхідно провести ендоскопічну папілотомію, доводилося міняти катетер на папіллотом з дротяним провідником діаметром 0,018 дюймів (0,49 мм), що технічно достатньо складно. З недавнього часу в клінічній практиці почали використовуватися провідники діаметром 0,021 дюймів і 0,025 дюймів (0,53 мм і 0,64 мм), що мають жорсткість, достатню для зміни катетерів і проведення стентів. Ці провідники сумісні з катетерами, що мають конічні наконечники. Деякі ендоскопісти в складних випадках використовують папіллотоми при катетеризації жовчних проток. При цьому слід прикладати різний тиск до ріжучого дроту, для того, щоб ввести катетер точно в протік. Для катетеризації протоків можна використовувати останні моделі папіллотомів з покритими спеціальною оболонкою дротяними провідниками. Слід зазначити, що для одночасного проведення маніпуляцій наконечником ендоскопа, катетером, папіллотомом і провідником необхідна дуже досвідчена бригада, що складається з ендоскопіста і його асистентів. У тих випадках, коли є показання до холангіографії і вищеперелічені заходи виявилися неефективними, рентгенолог часто буває вимушений виконувати черезшкірну черезпечінкову холангіографію. Якщо у пацієнта діагностований холедохолітіаз, рентгенолог може провести в дванадцятипалу кишку дротяний провідник, який потім може бути використаний ендоскопістом для виконання папілотомії і видалення каменів. Якщо порушення прохідності протоків викликане розростанням злоякісних пухлин, можна виконати реканалізацію протоку і провести стент під контролем рентгенографії або ендоскопії, а також комбінуючи ці методи.

Комментарии:
- Система коментариев HyperComments - Система коментариев сайта
Для авто перевода выбырите язык и нажмите:
ВХІД


Запам`ятати
Not a member?
Register now!!
ТОП-10 статтей:


1 - Рентгенологическая оценка изменений легочного рисунка в норме и при патологи


2 - Визуальная диагностика заболеваний пищевода у собак и кошек (часть1)


3 - Диагностика заболеваний пищевода (общие положения)


4 - Визуальная диагностика отдельных заболеваний пищевода


5 - Діагностика новоутворень


6 - Слизистая киста желчного пузыря (мукоцеле) у собак


7 - Пошкодження ключиці


8 - Рентгенологическая оценка изменений легочного рисунка в норме и при патологи(Окончание)


9 - Формування зображення


10 - Переломи кісток стопи (1)
 

© 2008-2018 Радиологический Портал

mail to admin
При використанні представлених матеріалів
посилання та вказання автора обов`язкове
     Сторінка згенерована за 0.060 с.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape