Вы должны установить, или обновить Flash Player, чтоб просматривать этот сайт.
Установить Flash Player
 РАДИОЛОГИЧЕСКИЙ ПОРТАЛ
  радиология человека и животных

  to do to see and to describe
Жовчовидільна система
Схематичне зображення будови Фатерового соскаМеханічна жовтяницяКлініка механічної жовтяниціІнструментальна діагностика механічної жовтяниці Лікування механічної жовтяниціХоледохолітіазСпособи лікування холедохолітіазуПерспективи діагностики і лікування холедохолітіазуЕРХПГПаліативне ендоскопічне лікування злоякісних пухлин жовчних протоківДіагностична РХПГ-- Діагностична РХПГ: показання для проведення-- Діагностична РХПГ: обладнання-- Діагностична РХПГ: підготовка пацієнта-- Діагностична ЕРХПГ: техніка виконання процедури--- Канюляція-- Діагностична ЕРХПГ: введення контрасту і виконання знімків-- Діагностична ЕРХПГ: секрети успіху-- Діагностична ЕРХПГ та попередня папілотомія-- Діагностична ЕРХПГ: ускладнення-- Діагностична ЕРПГ: як понизити вірогідність розвитку ускладненьДіагностична ЕРПГ: Основні показанняЕРХПГ і первинний склерозуючий холангіт ВИСНОВОКЛІТЕРАТУРА використана та рекомендована


Автор:Стовба В.Г.
м. Полтава Україна
Рентгенологічні дослідження » Органи черевної порожнини » Жовчовидільна система

Всего голосов:
   

Діагностична ЕРХПГ: введення контрасту і виконання знімків
     Роль рентгенолога при виконанні ЕРХПГ в різних медичних установах різна. У багатьох установах ЕРХПГ зазвичай проводять в рентгенологічному, а не в ендоскопічному відділенні. Як правило, в штаті рентгенологічного відділення є терапевт-консультант, терапевт, що постійно працює у відділенні, і рентгенолаборант. Якщо в ендоскопічному відділенні є рентгенолог-консультант, то в його обов'язки входить інтерпретація рентгенограм з урахуванням особливостей анамнезу пацієнтів і результатів інших методів дослідження (наприклад, УЗД). Якщо ж рентгенолог-консультант відсутній, ендоскопіст повинен уміти не тільки самостійно інтерпретувати дані рентгеноскопії, але і робити рентгенівські знімки з метою докладного вивчення надалі. Ендоскопіст перед виконанням контрольної ретроградної холангіографії, що проводиться з метою підтвердити наявність у пацієнтів хронічного панкреатиту, повинен ретельно вивчити дані попередніх досліджень. Значна кількість рутинних досліджень виконуються ендоскопістами під контролем рентгеноскопії. При цьому робляться рентгенівські знімки, які зберігаються в історії хвороби пацієнта.
     Можна використовувати практично будь-який з безлічі водо-розчинних контрастних засобів, зазвичай використовується 30-50 % розчин триомбрасту. Він повинен вводитися під контролем рентгеноскопії оскільки іноді дрібні конкременти краще візуалізуються при не тугому заповненні холедоху. Має бути заповнений як холедох так і жовчний міхур, загальний печінковий і внутрішньопечінкові протоки. Знімки виконуються не тільки у момент тугого заповнення, але і при спорожненні. Для кращої візуалізації області, що цікавить, можна міняти положення хворого на столі. Рентгеноскопія (чи серійна зйомка) процесу спорожнення жовчних шляхів іноді допомагає діагностувати стриктури невидимі на рентгенограмах. Відстрочене виконання рентгенограм, звичайно вже з апаратом (через 15-30-60 хвилин), що витягує, дозволяє прослідкувати спорожнення холедоху і жовчного міхура. Повний вихід контрасту з панкреатичної протоки за відсутності його патології відбувається за 5 хвилин. Хоча для профілактики панкреатиту контраст з протоки краще аспірувати|. Інтерпретацію рентгенограм повинні проводити рентгенолог і ендоскопіст.

Комментарии:
- Система коментариев HyperComments - Система коментариев сайта
Для авто перевода выбырите язык и нажмите:
ВХІД


Запам`ятати
Not a member?
Register now!!
ТОП-10 статтей:


1 - Рентгенологическая оценка изменений легочного рисунка в норме и при патологи


2 - Визуальная диагностика заболеваний пищевода у собак и кошек (часть1)


3 - Диагностика заболеваний пищевода (общие положения)


4 - Визуальная диагностика отдельных заболеваний пищевода


5 - Діагностика новоутворень


6 - Слизистая киста желчного пузыря (мукоцеле) у собак


7 - Пошкодження ключиці


8 - Рентгенологическая оценка изменений легочного рисунка в норме и при патологи(Окончание)


9 - Формування зображення


10 - Переломи кісток стопи (1)
 

© 2008-2018 Радиологический Портал

mail to admin
При використанні представлених матеріалів
посилання та вказання автора обов`язкове
     Сторінка згенерована за 0.094 с.
Page copy protected against web site content infringement by Copyscape